O nás

Společnost SkoTo s.r.o. působí na finančním trhu již od roku 2008.  Jsme ryze českou společností a od svého vzniku se zaměřujeme především na zprostředkování a poradenství v oblasti úvěrů pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby. Naší prací je především analyzovat finanční situaci, případné finanční problémy klientů a následně pak doporučit a zprostředkovat takové řešení, které klientům především ekonomicky pomůže.

Věříme, že rychlost, jednoduchost a zároveň jistota bankovních produktů vám pomůže ve finančních potřebách vašeho podnikání a bude pro vás větší jistotou než nebankovní sektor. Z těchto důvodů jsou našimi partnery – poskytovateli úvěrů pouze české, případně zahraniční banky, nikoli společnosti působící v nebankovním sektoru. 

V současné nelehké době jsme se rozhodli nad rámec naší standardní spolupráce s klienty vytvořit tyto webové stránky, na kterých bude možné zdarma porovnat nejčastěji poptávané úvěry, a to od většiny bank v České republice poskytujících podnikatelské a firemní úvěry.

 

Přeji mnoho úspěchů ve Vašem podnikání a těším se na spolupráci

 

Tomáš Skoupý

jednatel společnosti SkoTo s. r. o.

Reference

Reference připravujeme - web je prozatím v testovacím provozu

- rádi uvedeme první reakce našich klientů

 

Tomáš Skoupý
jednatel společnosti

Historie

2/2021 - spuštění nového webu www.podnikatelsky-uver.cz

 

3/2019 - úspěšné dokončení developerského projektu v Krušných horách

 

11/2018 - podpis první úvěrové smlouvy mimo EU. V Izraeli podepisujeme úvěr na koupi výnosové nemovitosti v ČR společností s majetkovou účastí občanů Izraele.

 

9/2016 - financování lodí

 

2/2012 - financování bioplynových stanic

 

3/2008 transformace podnikatelské činnosti z FOP na nově založené SkoTo s. r. o.

 

12/2004 - s naším klientem realizujeme první podnikatelský úvěr na koupi výnosové nemovitosti - bytový dům v Sokolově